Připravte se na svůj životní start! Doporučený

Veletrh iKariéra se bude konat 4. 4. 2018 ve Zlíně na Fakultě aplikované informatiky. Tento veletrh je již 23. ročníkem a zúčastní se ho téměř padesátka zaměstnavatelů, přičemž třicítka předních českých, ale i zahraničních firem do Zlína pro studenty a absolventy naší univerzity přímo přijede.

Mezi tradiční lokální zaměstnavatele, kteří nabízí uplatnění absolventům všech průmyslově orientovaných fakult Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, patří Continental Barum, Monet+, Komerční banka, SKD Bojkovice, ale také perspektivní IT firmy, jako je Edhouse, CN Group, CGI, Business Logic, B2A, OptimiDoc a také firmy zabývající se robotizací, jako je AWL Techniek CZ. Zejména digitalizace a automatizace průmyslu se stává hlavním motorem rozsáhlých investic do konkurenceschopnosti všech firem napříč odvětvími našeho hospodářství.  

Velké zaměstnavatele, zejména z prostředí automobilového průmyslu a jeho dodavatelské sítě, reprezentuje ŠKODA AUTO, Automotive Lighting, HELLA AUTOTECHNIK NOVA, Mubea, Varroc Lighting a ZF Engineering.

ŠKODA AUTO hledá talentované studenty technických, ale i ekonomických oborů, kteří mají zájem na spolupráci s lídrem českého automobilového průmyslu. Firma HELLA úzce spolupracuje s obory průmyslového a systémového inženýrství a nabízí jejich absolventům široké možnosti spolupráce ve svém vývojovém cenru. Společnost Mubea navíc nabízí kromě vlastního uplatnění také stipendia pro studenty doktorských oborů. Další zaměstnavatelé napříč všemi odvětvími zaměřenými na všechny fakulty zastupují Tyco Electronics Czech, Siemens, On Semiconductor, Kordárna Plus. Hledají jak specialisty, tak manažery pro rozvoj svých výrobních a obchodních činností.  

Designéry a marketingové odborníky mimo jiné hledá i společnost LASVIT, která nabízí také zahraniční stáže v rámci skupiny LASVIT ve Francii. Společnost Kaufland zase nabízí zaměstnání i trainee program pro studenty marketingových, ekonomických ale i technických oborů. Zároveň k tomu nabízí široký program benefitů. Pro potravináře máme nabídky společnosti Nestlé a Sfinx.

Přijďte si na veletrh zkonzultovat svůj životopis a zorientovat se na současném, velmi dynamickém, trhu práce. Máte jedinečnou možnost domluvit si stáž, praxi nebo také najít téma pro své absolventské práce.

Také pro vás máme, ve spolupráci s našimi partnery, připraveny soutěže o zajímavé ceny. Těšit se také můžete na zajímavé prezentace a další dárky.

Veletrh se koná ve středu 4. dubna 2018, v atriu Fakulty aplikované informatiky od 9:00 hodin.

Aktuální informace o veletrhu najdete na našem facebooku: https://www.facebook.com/IAESTEzlin/

A jaký program veletrhu je pro vás připraven?

  • 9:00 Oficiální zahájení Veletrhu pracovních příležitostí
  • 9:15 – 15:00 Prezentace společností na stáncích
  • 9:15 – 13:00 Prezentace společností doplněná o soutěže – pořadí a čas prezentací jednotlivých firem bude zveřejněn na FB
  • 14:00 Finále znalostních soutěží, odměnění a vyhlášení nejlepších studentů
  • 15:00 Předpokládaný konec

A že kariéra může být i hračkou, a navíc hezky odměněnou, zjistíte v článku zde.

Na akci participují:

ČEZ - Generální partner IAESTE

Partneři Plus: faurecia, MB Tech, Plzeňský Prazdroj, Procter&Gamble, Ricardo, Robert Bosch, ŠKODA AUTO, ŠKODA, Valeo, ZF Engineering,

Partneři: ABB, Accenture, it-talents, Deloitte, e-on, HELLA AUTOTECHNIK NOVA, Tyco Electronics Czech, KONPLAN, Porsche Engineering Plzeň, Skupina ČEPS.

Firmy: ABB, ACO Industries, Adient Strakonice, Ammann Czech Republic, AV ENGINEERING, Automotive Lighting, ARGO-HYTHOS, AWL Techniek CZ, B2A Software Development, B:Tech, Baťa, Benteler, Business Logic, Continental, CGI IT Czech Republic, CN Group, Continental Barum, Constellium, Drylock technologies, e4t electronics for transportation, EDAG Production Solutions CZ, EmbedIT, EURES, Edhouse, Grupo Antolin Trutnov, HELLA AUTOTECHNIK NOVA, KAMAX, Kordárna Plus, Kaufland, Kautex, KIWI.com, Komerční banka, KSM Casting CZ, LASVIT, Monet+, Mubea, Nestlé, PSP Engineering, Profesia, ON Semiconductor, OptimiDoc, SIEMENS, STRABAG, ŠKODA AUTO, SKD Bojkovice, Tyco Electonics Czech, Valeo, Varroc Lighting, VÚTS Liberec, ZF Engineering Plzeň, Zentiva. 

Admin

The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience

Internetová stránka: www.iaeste-zlin.org

Média