fbpx
AKTUALIZACE: Pokyny k Veletrhu pracovních příležitostí 2019 na Fakultě technologické

AKTUALIZACE: Pokyny k Veletrhu pracovních příležitostí 2019 na Fakultě technologické

Pokyny k organizaci veletrhu na Fakultě technologické FT UTB ve Zlíně. Podrobnosti o průběhu dne, upřesnění služeb a akcí v průběhu veletržního dne.

Veletrh pracovních příležitostí Fakulta technologická

Veletrh pracovních příležitostí se tento rok bude konat v prostorách Fakulty technologické (U15), která je jednou ze šesti fakult Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Fakulta technologická, budova U15
Vavrečkova 275
760 01 Zlín

Kontaktní osoba pro organizaci veletrhu:

Martin Mikeska +420 77 44 33 007, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Každý rok veletrh navštíví přibližně 600 studentů technologických oborů. V rámci veletrhu je vydáván Katalog pracovních příležitostí IAESTE UTB Zlín, který je již 25 let největším zdrojem informací o zaměstnání a spolupráci s praxí pro studenty a absolventy technických, technologických a ekonomických oborů na naší univerzitě. V průběhu veletrhu, a následně v rámci našich dalších akcí, budeme distribuovat 2500 kusů výtisků pro celou univerzitu. Souběžně poběží také elektronická verze katalogu s očekávanou návštěvností dalších 2000 studentů a absolventů.

Díky tradici, množství firem, soutěží a doprovodnému programu je veletrh mezi studenty oblíben. Primárním cílem veletrhu je seznámit studenty se situací na trhu práce a pomoci jim s tvorbou jejich profesního profilu již v průběhu studia. Pro studenty bakalářského i magisterského stupně studia je zajímavá především možnost získání praxe při studiu a také spolupráce na tématech bakalářských a diplomových prací. Univerzita samotná nabízí možnost zapojení zaměstnavatelů do projektu praxe a stáže ve firmách, které jsou mezi studenty stále častěji využívány.

Příjezd na místo, parkování

Každý vystavovatel má zajištěno jedno parkovací místo na veřejném parkovišti Gahurova, cca 50 m od fakulty. Pro vykládku expozice lze využít několika minutové parkování před budovou, vůz je pak ale nutné zaparkovat na vymezené části veřejného parkoviště. Parkovné je uhrazeno.

Stěhování expozice, stavba expozice

Pro stěhování a stavbu expozice máme zajištěny brigádníky, je ale potřeba přijet na místo včas tak, aby brigádnící stihli pomoci všem vystavovatelům. Je nutné brát v potaz čas pro vyložení auta, přestěhování a postavení expozice na určeném místě, cca 20 minut na stánek.

Program a expozice veletrhu

Veletrh se koná v reprezentativních prostorách Fakulty technologické (U15). Expozice zaměstnavatelů nejsou nijak omezeny prostorem, každý zaměstnavatel může použít vlastní stánek. Po domluvě lze použít pro vaši propagaci i další prostory uvnitř a vně fakulty. K dispozici jsou standardně elektrické přípojky i WIFI. Každý zaměstnavatel má rovněž možnost 10 minutové prezentace v rámci foyer veletrhu, může uspořádat soutěže individuálně, nebo se partnersky zapojit do soutěží organizovaných ze strany IAESTE.

Program dne:

7:00-8:30 Stavění stánků a expozic, příjezd vystavovatelů

8:50 Úvodní zdravice děkana Fakulty technologické

9:00 Oficiální zahájení Veletrhu pracovních příležitostí

10:00 První blok prezentací zaměstnavatelů pod názvem První krok ke kariéře v odvětvích automobilového průmyslu (Continental Barum s.r.o., ZF Engineering Plzeň s.r.o., Varroc Lighting Systems, s.r.o.)

12:00 Druhý blok prezentací zaměstnavatelů pod názvem První krok ke kariéře v odvětvích potravinářského průmyslu (Mondelez Czech Republic s.r.o., Nestlé Česko s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s.)

13:00 Třetí blok, prezentace Jobcentra UTB ve Zlíně na téma První krok k úspěšné kariéře

15:00 Předpokládaný konec

 

Občerstvení

V průběhu dne hostesky nabízí zástupcům zaměstnavatelů čaj, kávu, minerální vody, koláčky a ovoce. Mezi 11:00 - 13:00 hodinou probíhá oběd v menze, zástupci firem si mohou vybrat jídla z meníček.

Fotodokumentace

Z veletrhu bude pořízena fotoreportáž, fotky budou zaslány na odkaze ke stažení jak všem vystavujícím, tak studentům na našich sociálních sítích.

 

Stáhnout přílohy:

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Naposledy změněnopondělí, 01 duben 2019 12:16
(1 Hlasovat)
×

Log in