fbpx
Naše projekty mají jednoduché poslání

Naše projekty mají jednoduché poslání

Work. Experience. Discover.

Veletrh pracovních příležitostí 2020

  • Posted by:
Veletrh pracovních příležitostí 2020

Veletrh se bude konat ve středu 1. dubna 2020. Centrální expozice veletrhu proběhne tradičně na Fakultě aplikované informatiky, přičemž některé další expozice firem mohou být i na dalších fakultách, například na Fakultě technologické. Zaměstnavatelé se mohou účastnit veletrhu na více fakultách najednou a oslovit tak všechny obory studia.

Exchange program 2020

  • Posted by:
Exchange program 2020

Výměnný program je stanovami určen jako hlavní činnost IAESTE České republiky. Tato činnost je vykonávána na základě udělené akreditace MŠMT, která opravňuje IAESTE zajišťovat a koordinovat odborné praxe zahraničních studentů v českých firmách a zároveň zajišťovat, prostřednictvím zahraničních poboček IAESTE ve více jak 80 dalších zemích světa, výměnný program pro české studenty v zahraničních firmách. Tento mezinárodní twinning funguje už více jak 70 let. 

Veletrh pracovních příležitostí 2019

  • Posted by:
Veletrh pracovních příležitostí 2019

Vítejte u 26. ročníku veletrhu pracovních příležitostí iKariéra IAESTE UTB Zlín. Letošní ročník je zajímavý tím, že pořádáme akci souběžně na dvou fakultách. Přesto tyto veletrhy nejsou striktně vymezeny jen pro některé obory. Trh práce běží na plné obrátky a zaměstnavatelé nabízí zajímavé kariérní příležitosti všem studentům a  absolventům všech našich fakult. Snad nikdy v naší novodobé historii nebyla tak dobrá situace k vyjednání těch nejlepších podmínek spolupráce!

×

Log in