fbpx
Naše projekty mají jednoduché poslání

Naše projekty mají jednoduché poslání

Work. Experience. Discover.

Virtuální Veletrh iKariéra 2021 bude největším online veletrhem pracovních příležitostí v České republice.

  • Posted by:
Virtuální Veletrh iKariéra 2021 bude největším online veletrhem pracovních příležitostí v České republice.

Současný vývoj situace pandemie COVID-19 v České republice nás vede k rozhodnutí, že v zájmu bezpečnosti všech účastníků našich tradičních veletrhů, musíme plně přenést naše akce do virtuálního prostředí. Hledali jsme optimální řešení, které by umožnilo studentům a letošním absolventům vysokých škol, získat informace o aktuálních kariérních nabídkách zaměstnavatelů online. Rozhodli jsme se proto využít řešení, které jinde ve světě funguje - Virtual Career Fair platform. Veletrhy, které IAESTE organizuje pro studenty šesti vysokých škol (ČVUT, VŠCHT, ZČU, TUL, VUT, UTB) tak proběhnou v jediný den:

14. dubna 2021 od 9:00 hodin

a slibují účast téměř 200 předních zaměstnavatelů z celé České republiky.

Zaměstnavatelé mohou oslovit studenty všech vysokých škol spolupracujících s IAESTE v rámci jednoho virtuálního veletrhu. Standardní účast zahrnuje účast jedné firmy (1 připojení personalisty či člena HR týmu) na jedné virtuální fakultě. Počet zástupců firmy na další virtuální fakultě či fakultách lze po dohodě doobjednat.

Exchange program 2020

  • Posted by:
Exchange program 2020

Výměnný program je stanovami určen jako hlavní činnost IAESTE České republiky. Tato činnost je vykonávána na základě udělené akreditace MŠMT, která opravňuje IAESTE zajišťovat a koordinovat odborné praxe zahraničních studentů v českých firmách a zároveň zajišťovat, prostřednictvím zahraničních poboček IAESTE ve více jak 80 dalších zemích světa, výměnný program pro české studenty v zahraničních firmách. Tento mezinárodní twinning funguje už více jak 70 let. 

Veletrh pracovních příležitostí 2019

  • Posted by:
Veletrh pracovních příležitostí 2019

Vítejte u 26. ročníku veletrhu pracovních příležitostí iKariéra IAESTE UTB Zlín. Letošní ročník je zajímavý tím, že pořádáme akci souběžně na dvou fakultách. Přesto tyto veletrhy nejsou striktně vymezeny jen pro některé obory. Trh práce běží na plné obrátky a zaměstnavatelé nabízí zajímavé kariérní příležitosti všem studentům a  absolventům všech našich fakult. Snad nikdy v naší novodobé historii nebyla tak dobrá situace k vyjednání těch nejlepších podmínek spolupráce!

×

Log in