fbpx
Naše projekty mají jednoduché poslání

Naše projekty mají jednoduché poslání

Work. Experience. Discover.

AKTUÁLNĚ: Veletrh pracovních příležitostí 2020 ZRUŠEN kvůli opatřením proti šíření COVID-19

  • Posted by:
AKTUÁLNĚ: Veletrh pracovních příležitostí 2020 ZRUŠEN kvůli opatřením proti šíření COVID-19

Vážení studenti, akademičtí pracovníci a zástupci zaměstnavatelů,

Dovolujeme si Vás informovat, že v souvislosti s přijatými opatřeními v souvislosti s rostoucím rizikem šíření koronaviru (RR/5/2020), reflektujeme na rozhodnutí rektora UTB, které ruší konání veškerých konferencí, kulturních, sportovních a společenských akcí, a rušíme konání Veletrhu pracovních příležitostí iKariéra, který se měl konat ve středu 1. dubna 2020.

Toto opatření bylo přijato na dobu neurčitou. Nicméně v případě, že by bylo odvoláno v průběhu následujícího měsíce, předpokládáme (po dohodě) za možný náhradní termín konání veletrhu úterý, 28. dubna 2020.

Předpokládané vydání Katalogu veletrhu iKariéra omezeno není, dále jej zpracováváme, vydáme a budeme je distribuovat v rámci jednotlivých fakult naší univerzity.

Aktuální informace pro zaměstnavatele k organizaci a průběhu veletrhu najdete na https://projekty.iaeste.cz

 

Děkujeme za pochopení,

Martin Mikeska

President IAESTE UTB Zlín

Veletrh se bude konat ve XX XX.XX 2020. Centrální expozice veletrhu proběhne tradičně na Fakultě aplikované informatiky. Zaměstnavatelé mohou oslovit studenty všech fakult v rámci jednoho veletrhu.

Exchange program 2020

  • Posted by:
Exchange program 2020

Výměnný program je stanovami určen jako hlavní činnost IAESTE České republiky. Tato činnost je vykonávána na základě udělené akreditace MŠMT, která opravňuje IAESTE zajišťovat a koordinovat odborné praxe zahraničních studentů v českých firmách a zároveň zajišťovat, prostřednictvím zahraničních poboček IAESTE ve více jak 80 dalších zemích světa, výměnný program pro české studenty v zahraničních firmách. Tento mezinárodní twinning funguje už více jak 70 let. 

Veletrh pracovních příležitostí 2019

  • Posted by:
Veletrh pracovních příležitostí 2019

Vítejte u 26. ročníku veletrhu pracovních příležitostí iKariéra IAESTE UTB Zlín. Letošní ročník je zajímavý tím, že pořádáme akci souběžně na dvou fakultách. Přesto tyto veletrhy nejsou striktně vymezeny jen pro některé obory. Trh práce běží na plné obrátky a zaměstnavatelé nabízí zajímavé kariérní příležitosti všem studentům a  absolventům všech našich fakult. Snad nikdy v naší novodobé historii nebyla tak dobrá situace k vyjednání těch nejlepších podmínek spolupráce!

×

Log in