fbpx
Varianty stran Katalogu 2021

Varianty stran Katalogu 2021

Katalog iKariéra 2021

Formát A5: šířka 148 mm, výška 210 mm
 
Všechny materiály, texty, loga a grafické podklady se uploadují do formulářů na webu https://registrace.ikariera.cz na odkazu zde: Upload materiálů pro projekty iKariéra

Požadavky na logo:
a) Přijímáme podklady ve vektorových formátech Portable Document Format *.pdf (vložená použitá písma), Adobe Illustrator *.ai, Encapsulated PostScript*.eps (písmo převedené do křivek). Rozlišení bitmapových podkladů: 300 dpi (Grayscale, CMYK), 1200 dpi (1bit), formát TIFF *.tiff, Encapsulated PostScript *.eps.
b) Při nedodržení požadovaných parametrů nemůžeme zaručit kvalitní tiskový výstup. V případě dodání loga, které nebude vhodné pro tisk si vyhrazujeme právo naúčtovat vícenáklady až do výše 5000,- Kč, dle náročnosti práce. Nevhodné formáty jsou zejména o grafické podklady formátu Windows Bitmap *.bmp, JPEG *.jpg, PNG *.png.
 
Požadavky na obrázek standardní strany:

a) Přijímáme podklady ve formátech *.pdf, *.ai, *.eps, *.tif tiskové kvality rozlišení 300 dpi (CMYK).
b) Rozměry kreativní části - obrázku je dána výběrem varianty + 5 mm spadávka.

Varianta A (rozměry obrázku 125mm šířka x 60mm výška)

Varianta B (rozměry kreativní strany 148mm šířka x 210mm výška)

Varianta C = A + B = Jedna strana standardní (rozměry obrázku 125mm šířka x 60mm výška) + jedna strana kreativní (rozměry kreativní strany 148mm šířka x 210mm výška)

Varianta D = 2x kreativní strana = 2x varianta B (rozměry kreativní strany 148mm šířka x 210mm výška)

c) Při nedodržení požadovaných parametrů nemůžeme zaručit kvalitní tiskový výstup. V případě dodání podkladů, které nebudou vhodné pro tisk si vyhrazujeme právo naúčtovat vícenáklady až do výše 5000,- Kč, dle náročnosti práce. Nevhodné formáty jsou zejména o grafické podklady formátu Windows Bitmap *.bmp, JPEG *.jpg.

Požadavky na barevnou kreativní stranu:
a) Kompletní návrh barevné strany A5 (148 mm šířka x 210 mm výška) se spadávkou 5 mm ve formátech *.pdf, *.ai, *.tiff, *.eps tiskové kvality rozlišení 300 dpi (CMYK). Text, který je obsažen v kreativní straně, by měl být rozkřivkován, protože nemůžeme zaručit, že písmo, které bude v něm obsažené máme k dispozici.
b) Při nedodržení požadovaných parametrů nemůžeme zaručit kvalitní tiskový výstup. V případě dodání podkladů, které nebudou vhodné pro tisk si vyhrazujeme právo naúčtovat vícenáklady až do výše 5000,- Kč, dle náročnosti práce. Nevhodné formáty jsou zejména o grafické podklady formátu Bitmap *.bmp, JPEG *.jpg, PNG *.png.

Varianta A: Standardní strana (rozměry obrázku 125mm šířka x 60mm výška)

Varianta B: Kreativní strana (rozměry obrázku 148mm šířka x 210mm výška)

Varianta C: Kreativní B + standardní strana A (kombinace variant standardní strany a kreativní strany)

 

 

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Naposledy změněnopátek, 11 únor 2022 09:27
(0 hlasů)
×

Log in